Sīkdatnes

Mēs savā mājaslapā izmantojam sīkdatnes, lai jums nodrošinātu patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi.

Kas ir sīkdatnes?

Sīki pagaidu teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, lai nodrošinātu pareizu interneta vietnes funkcionēšanu, un kas satur informāciju par interneta vietnēm, kuras apmeklējāt. Sīkdatnes padara lietotājam vienkāršāku interneta lietošanu, piemēram, ielogojoties savā lietotāja profilā interneta vietnē, pārlūkprogramma pasaka priekšā lietotāja vārdu, bet sīkdatnes izmanto arī citos nolūkos, piemēram, interneta vietnes īpašnieki iegūst vairāk informācijas par savas interneta vietnes apmeklētāju interesēm.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?


Zeltkrasti.lv izmanto Google Analytics pakalpojumus, padarot pieejamu informāciju par pakalpojumiem meklēšanas tīmeklī, minētais pakalpojums paredz sīkdatņu saglabāšanu Jūsu ierīcē. Sīkdatnē tiek saglabāta informācija par to, ka apmeklējāt mūsu interneta vietni, kad tas notika, iegaumē lietotāja IP adresi, kādas interneta vietnes sadaļas aplūkotas, šī informācija nonāk Google Inc. rīcībā un 60 dienas glabājas uz Google serveriem (Eiropas Savienībā un ASV). Pirms datu nodošanas Google, IP adreses tiek anonimizētas, aizvietojot tās ar specifisku kodu, kurš tiek piešķirts katram atsevišķam lietotājam. Google no savas puses apliecina datu apstrādes, tai skaitā datu nodošanas trešajām personām, atbilstību Eiropas Savienības un ASV normatīvo aktu prasībām, kā arī atsevišķi atzīmē, ka saņemtie dati netiek izmantoti Google pakalpojumu sniegšanai.

Kā kontrolēt sīkdatnes?


Jums ir iespēja izdzēst sīkdatnes no sava datora vai citas ierīces, kā arī izmantot vairākuma pārlūkprogrammu piedāvātos uzstādījumus, kas liedz veidot sīkdatnes.

Praktiski visas pārlūkprogrammas paredz iespēju:

 - Aplūkot saglabātās sīkdatnes un izdzēst tās;
 - Liegt sīkdatņu veidošanu trešajām personām;
 - Liegt sīkdatņu veidošanu mārketinga vietnēm;
 - Bloķēt jebkuru sīkdatņu veidošanu;
- Izdzēst visas sīkdatnes, izejot no pārlūkprogrammas.