Interjers

Zeltkrasti ir mūsdienīga brīvdienu māja ar gaumīgu interjeru un funkcionālu dizainu. Skandināvu stilā veidotā brīvdienu māja ar kopējo platību 70m2 ir aprīkota ar visām mūsdienīga mājokļa ērtībām (TV, WiFi, trauku mazgājamā mašīna, cepeškrāsns, ledusskapis) un tā jums sniegs pilnīgu komfortu un nesteidzīgu atpūtu. Mājas plānojums sevī ietver virtuves un viesistabas zonu (32m2), vannas istabu (5m2), atsevišķu guļamistabu (12m2) - ar gultu izmērā 160x200 un loftu (18m2) ar 2 vienvietīgajām gultām (90x200). Plašā āra terase (30m2) ir ideāla vieta, kur viesi var pilnībā atslābināties un baudīt svaigo jūras gaisu un Slīteres nacionālā dabas parka skaistumu. Mājā ērti var apmesties četru līdz piecu cilvēku ģimene, kas garantē nepieciešamo telpu un privātumu.

Svarīgi!!! Mājas lapa vēl tiks papildināta ar interjera un eksterjera fotogrāfijām!!!

Virtuves un viesistabas zona (32m2)

Brīvdienu mājas virtuves un viesistabas apvienotā telpa ir 32 kvadrātmetru liela, kas rada plašu un gaisīgu atmosfēru. Šī zona ir iekārtota tā, lai apvienotu funkcionalitāti ar estētiku, nodrošinot gan ērtības ēdiena gatavošanai, gan relaksāciju. Viesistaba ir aprīkota ar lielu dīvānu, kas var kalpot arī kā gulta viesiem un vairākiem ērtiem krēsliem, veidojot ērtu sarunu stūrīti. Lielais logs nodrošina daudz dabiskās gaismas un iespēju izbaudīt skatus uz apkārtējo dabu

Virtuve

Virtuves izkārtojums ir pārdomāts, lai nodrošinātu optimālu darba plūsmu un efektīvu izmantošanu. Virtuves zona ir aprīkota ar mūsdienīgām virtuves iekārtām, kas atvieglo ēdiena pagatavošanu. Virtuves iekārtojums ietver indukcijas plīts virsma, cepeškrāsns, ledusskapis, trauku mazgājamu mašīna. Augstas kvalitātes virtuves iekārtas. Aprīkojums un virtuves trauki no Gemoss padara gatavošanas procesu ērtu un efektīvu.

Viesistaba

Brīvdienu mājas viesistabas zona ir burvīga un iedvesmojoša vieta, kur viesi var pilnībā atpūsties un baudīt laiku kopā. Šī zona ir rūpīgi iekārtota, lai nodrošinātu gan komfortu, gan estētisko baudījumu.

Vannas istaba (5m2)

Vannas istaba ir 5 kvadrātmetru liela, tā ir izplānota, lai maksimāli izmantotu katru centimetru, tā ir aprīkota ar visu nepieciešamo, lai nodrošinātu ērtības un komfortu. Vannas istabā ir divas īpašas funkcijas - dvieļu žāvētājs un siltā grīda. Interjers ir veidots gaišos toņos, kas vizuāli paplašina telpu. Sienas un grīda ir klātas ar augstas kvalitātes keramikas flīzēm, kas ir viegli kopjamas un izturīgas pret mitrumu. Vannas istabā ir viss  nepieciešamais.

Guļamistaba (12m2)

Guļamistaba ar platību 12 kvadrātmetri ir iekārtota mājīgā un elegantā stilā, kas ideāli piemērota atpūtai no ikdienas steigas.  Guļamistabā ir plaša divguļamā gulta (160x200) cm, kas nodrošina pietiekami daudz vietas komfortablai miega kvalitātei. Nodrošinām ar visu nepieciešamo, ieskaitot segas, spilvenus.

Lofts (18m2)

Lofts ir atvērts un plašs. Divas atsevišķas gultas ar izmēriem 90x200 cm nodrošina viesiem individuālu komfortu un privātumu, vienlaikus saglabājot telpas atvērtību un gaisīgumu.

Terase (30m2)

Plašā āra terase (30m2) ir ideāla vieta, kur viesi var pilnībā atslābināties un baudīt svaigo jūras gaisu un Slīteres nacionālā dabas parka skaistumu.